«Наурыз» мейрамы басқарушы комапниялардан

Ақтөбе қаласының тұрғындары үшін алғашқы рет басқарушы компаниялар "Наурыз" мейрамын ұйымдастырды. Белгілі болғандай, басқарушы компаниялар өткен жылдың жазында ашылды.
Басқарушы компаниялар үй тұрғындарымен және жақын орналасқан мектептермен бірігіп, іс-шараларды ұйымдастырды. Мысалы, №7 басқарушы компаниясы №35 мектебімен бірлесіп, мектеп аумағында мерекелік - ойын-сауық бағдарламасын дайындады. Зауыт көшесінде "Ваниль" аспаздықтың жанында ойын-сауық бағдарламасы №2 басқарушы компания өтті. Сондай-ақ, ауылдық округтерінің басқарушы компаниялар да қалмады. Қарғалы ауыл округінің әкімдік алдында №27 басқарушы компаниясы "Наурыз" мейрамынтойлады. Сондай-ақ, мереке құрметіне басқа да басқарушы компаниялар қала тұрғындары үшін ойын-сауық бағдарламасын ұйымдастырды.

Сценарий бойынша киіз үйлер орнатылып мерекелік дастархан жайылды.
Басқарушы компаниялар өздері де және тұрғындармен бірлесіп, концерттік бағдарлама ұйымдастырды.