17 маусымда ҚР Тұңғыш Президенті атындағы Саябақта «Әлия Гүлі» достарын қарсы алады» атты VII Халықаралық балалар және жасөспірімдер шығармашылығы фестивалі қатысушыларының Гала-концерті өтеді

17 маусым (сенбі) сағат 20-00-де барлық ақтөбеліктер мен қала қонақтарын ҚР Тұңғыш Президенті атындағы Саябаққа «Әлия Гүлі» достарын қарсы алады» атты VII Халықаралық балалар және жасөспірімдер шығармашылығы фестивалі қатысушыларының Гала-концертіне және би кешіне шақырамыз.
Фестивальге 18 шығармашылық ұжымдар (250 қатысушы) қатысуда, олардың ішінде Ресейден, Монғолиядан, Түркиядан, Қазақстаннан келген 12 шығармашылық ұжымдар және қонақтар.
Фестиваль қатысушылары өз өнерлерін Ақтөбеде және Кеңес Одағының Батыры Әлия Молдағұлованың туған жері Хобда ауданында көрсетіп, көрермендердің қошеметіне бөленуде.
Сенбі күні керемет концерт өтеді, сіздерге бірегей ұжымдардың – фестиваль қатысушыларының өнерлері естен кетпес әсер қалдырады.
Мерекеге шақырамыз!