Қала әкімдігінің жанындағы кәмелетке толмағандардың істері және олардың құқықтарын қорғау комиссиясының кезекті отырысы өтті

Қала әкімдігінің жанындағы кәмелетке толмағандардың істері және олардың құқықтарын қорғау комиссиясының кезекті отырысы қалалық прокуратураның аға бөлім прокуроры Талғат Сарсенғалиевтың қатысуымен Ақтөбе қаласы әкімінің орынбасары – Лаззат Уразбаеваның төрағалық етуімен өткізіліп, бірнеше сұрақтар қаралды.
Отырыста қылмыс жасаған оқушылардың, балаға қажетті жағдай жасамай отырған, олардың ата-аналық міндеттерін заңға сәйкес орындамай жүрген ата-аналардың істері қаралды. Барлығы 7, яғни 2 ата-ана мен 5 кәмелетке толмағандарға қатысты бақылау істері қаралды. Бір балаға қатысты комиссия оны ерекше режимде ұстайтын білім беру ұйымына жіберу керектігі бойынша шешім шығарды. Қалғандарына ескерту берілді.