Ақтөбе білім беру ұйымдарының қызметкерлері «Добрые дела» акциясын өткізді

2016 жылдың наурыз айынан бастап Қазақстан Республикасы іскер әйелдер ассоциациясының бастамасыменен қажетті адамдарға тегін киім және аяқ-киімдерді беретін қайырымды іс дүкені ашылды.
Ашылғаннан бері 3000 нан бері астам адам көмек алды. Дүкендерді үнемі жылы киімдермен және аяқ –киімменнен заттар қорын толықтыру қажет. Алда қыс мезгілі келе жатыр сондықтан, дүкендерден заттай қорын толықтыру қажет.
Ақтөбе облысы бойынша Қазақстанның іскер әйелдері ассоциациясы Қалалық білім беру саласының кәсіподақ ұйымына игі істер дүкеніне заттар жинақтау бойынша күз және қыс ауысымына қажетті киімдер жинауға көмектесу жөніне ұсыныс білдірді.
Ақтөбе қалалық білім беру саласы кәсіподақ ұйым Ақтөбе қаласының білім бөлімі ассоциациясының ұсынысын қолдап, қарттар күні және мүгедектер күні қарсаңында игі істер акциясын өткізеді.

12105 тен астам мүшесі бар білім беру ұйымдарының бастапқы кәсіподақ ұйымдарына Қалалық білім беру саласының кәсіподақ ұйымы 144 электронды номері бойынша аз қамтылған, көп балалы, аса мұқтаж отбасыларға көмек қолын созу туралы ұсыныс тастады.
2017 жылғдың 28 және 29 қыркүйегінде кәсіподақ ұйымдары игі істер Дүкендерге «Алтай» (1 қабат, 20 бутик) және «Шығыс» (0 қабат, 2 блок, 33 секция) нарығында орталықтандырылған «Күз-Қыс» заттарымен пакеттерді тапсыруды өткізді.

Ақтөбе қаласы білім бөлімі