«Туған жерім — нұрлы елім!» акциясы аясындағы Ақтөбе қаласындағы Алға ауданының күндері бағдарламасы

7 қазан

08.00-13.00 — «Табыс» коммуналдық базары. Азық-түлік өнімдерінің жәрмеңкесі;
11.00-12.00 — Ә.Молдағұлова даңғылы бойындағы Мәңгілік алау маңында «Ел қорғаған ер Есет» атты көше мерекесі:
— Есет батыр Көкіұлының 350 жылдығына арналған «Тұлғасы және тарихи дәуірі» және «Елдің даңқын ер шығарар» аудандық тарихи өлкетану музейі және кітапханасының жылжымалы көрмелері;
— түрлі номинациялар бойынша марапаттау рәсімі;
— концерттік бағдарлама.
ҚР Тұңғыш Президенті Н.Назарбаев атындағы мәдениет және демалыс саябағы
17.00-19.00 — «Домбыра paty», «Классика аралы» фортепианолық музыка кеші,
«Елге тарту» — аудан өнімдерінің көрмесі, «Бұлақ көрсең көзін аш» — Алға ауданындағы бұлақ көздерінің көрмесі, «Ұлт бірлігі — ел ырысы» өзге ұлт өкілдерінің көрмесі.
17.00-21.00 — ауданның қолөнер шеберлерімен, ашық аспан астындағы сурет галереясы, «Шынықсаң шымыр боласың» спорттық ойындар.
18.00-20.00 — «Өрісі кең өлкем» Алға өңірінен шыққан эстрада жұлдыздары және жергілікті өнерпаздардың гала-концерті.
«Жүрек жылуы» Ақтөбе қаласында болған су тасқынынан зардап шеккен отбасына көрсетілетін қайырымдылық акциясы.