Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің назарына!

2017 жылдың 1 қарашасынан Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің 2015 жылғы 06 сәуірдегі №4-4/305 «Тыңайтқыштар құнын субсидиялау (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) Ережесін бекіту» туралы бұйрығына өзгерістер енгізілді.
Өзгеріс комерциялық емес «Азаматтарға арналған Үкімет» Мемлекеттік корпорациясы» акционерлік қоғамына қағаз түрінде немесе электронды түрде «электрондық үкіметтің» веб порталына өтінім беру бөлігіне тиісті болды.
Өтінім Мемлекеттік корпорациясының «Халыққа қызмет көрсету орталығы» ақпараттық жүйесінде оператормен қалыптастырылады және тіркеледі және оған ЭЦҚ-мен қол қойылады, бұдан әрі- басқару саласындағы ақпараттық өзара іс-қимыл ақпараттық жүйесімен субсидиялауға өтінім облыстық ауыл шаруашылығы басқармасына қайта бағытталады.

ҚР Ауыл шаруашылығы министрі бұйрығының толық мәтіні қоса беріледі.