Ақтөбе қаласының әкімі І.Испановтың өкімімен қала әкімі аппаратының мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелерін үйлестіру бөлімінің басшысы болып Тәшімова Жәмиля Қанатқалиқызы тағайындалды

Published: 05 Желтоқсан 2017
27 рет

1982 жылы дүниеге келген. Білімі жоғары, Орск машина жасау колледжін технология және машина жасау біліктілігі бойынша және Ресей Федерациясының Халықаралық экономика және құқық институтын құқықтану біліктілігі бойынша бойынша аяқтаған.
«Орск машинақұрылысы зауыты» ААҚ инженері. 2012 жылдан бастап Ақтөбе қаласы әкімі қала әкімі аппаратының ұйымдастыру жұмысы бөлімінің бас маманы, 2013 жыдан бастап қала әкімі аппаратының өндірістік сала бөлімінің бас маманы болып қызмет атқарды.
Мемлекеттік қызметкерлердің аттестаттау қорытындысы бойынша мемлекеттік лауазымын жоғарылатуға ұсынылған. Ағымдағы жылғы 23 қарашадан бастап меритократия принципі бойынша қала әкімінің өкімімен Ақтөбе қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелерін үйлестіру бөлімінің басшысы болып тағайындалды.