жоба

Ақтөбе облыстық мәслихатының

ШЕШІМІ

Ақтөбе қ.                                             №                           «___» ақпан 2015 жыл

Ақтөбе қаласының әлеуметтік
мәні бар залалды маршруттар
тізбесін бекіту туралы

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 қыркүйектегі № 1014 «Әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалдауларын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасын бекіту туралы» қаулысының 11- тармағына сәйкес, Ақтөбе облысының мәслихаты ШЕШТІ:

1. Қосымшаға сәйкес Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызды залалды қатынастарының маршруттар тізбесі бекітілсін.
  2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.

Облыстық мәслихат

сессиясының төрағасы

Облыстық мәслихат

хатшысы