жоба

Ақтөбе облыстық мәслихатының

ШЕШІМІ

Ақтөбе қ.                                             №                           «___» ақпан 2015 жыл

Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызды
қатынастарының тізбесін бекіту туралы

«Автомобиль көлігі туралы» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 14 шілдедегі Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Ақтөбе облысының мәслихаты ШЕШТІ:

1. Қосымшаға сәйкес Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесі бекітілсін.
  2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.

Облыстық мәслихат                                                Облыстық мәслихат

сессиясының төрағасы                                           хатшысы

Г. ЛАТЫПОВ                                                         С. КАЛДЫГУЛОВА

Жобаны ұсынушы:

Ақтөбе қаласының әкімі

____________________ Е.Б.Омаров

2015 жылғы «__» __________ № __

мәслихатының шешіміне қосымша

Ақтөбе қаласындағы әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдау бағыттарының тізімі

р/с

Бағыт атауы

1