Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік
басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі
«Білім туралы» Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Қоса берілген 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің орынбасары А.Арынғазиеваға жүктелсін.

3. Осы қаулы 2015 жылғы 1 қантарда туындаған құқықтық қатынастарға таралады.

4. Осы қаулы Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді
және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

Қала әкімі                                                                                                    Е. Омаров

Ақтөбе қаласы әкімдігінің

2015 жылғы «____»_____

№ ________ қаулысымен

бекітілген

Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы

Қала атауы

Мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен мектепке дейінгі ұйымдарға орналастырылатын балалар (саны)

1

Ақтөбе қаласы

1500

барлығы

1500

Ата-ананың күніне бір тәрбиеленушіге ақы төлеу мөлшері

Мектепке дейінгі ұйымда баланы ұстау ақысының мөлшері (теңге)

Мектепке дейінгі ұйымдар

Балабақшалар (орталықтар)

Балалар толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталықтар

Ұйымдарда болу ұзақтығымен

9-10, 5 сағат

12 сағат

400

420

400

Ескертпе: бір тәрбиеленушіге күніне ата-ананың ақы төлеу мөлшері 420 теңгеден артық емес.