Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі №66 "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы №183 «Ауылдық елді мекендерінде жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін айқындау туралы» қаулысына,Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 6 қарашадағы  №72 «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну қағидаларын бекіту туралы» бұйрығы негізінде, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:

1. 2015 жылы Ақтөбе қаласына қарасты ауылдық округтарға  жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына әлеуметтік қолдау шараларының келесі мөлшерлері ұсынылсын:

1. жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы;

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Қалалық мәслихат                                                  Қалалық мәслихаттың

сессиясыныңтөрағасы                                           хатшысы

А.Қабиев                                                                С. Шынтасова

Жоба ұсынушы:

Ақтөбе қалалық

экономика және қаржы

бөлімі» ММ басшысы                                                                                 С.Нәби