жоба

Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі №2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы №72-V «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Заңына сәйкес, Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 4 мамырдағы №1019 «Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3-1-109 болып тіркелген, 2009 жылғы 21 мамырда «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.Арынғазиеваға жүктелсін.

3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

Қала әкімі                                                                                                          Б.Сағын

Қала әкімдігінің
2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№5058 қаулысына
қосымша

Қала әкімдігінің
2009 жылғы 4 мамырдағы
№1019 қаулысына
қосымша

Ақтөбе қаласы бойынша үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар

Үгіттік баспа материалдары орналастырылатын орын

Атауы

Саны

1.

Кобозев көшесі, 12үй, мекен-жайы бойынша орналасқан «Ақтөбе қаласының белгілі тұрағы жоқ тұлғаларды және қылмыстық жазасын өтеген тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу орталығы» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жаңында.

2.

Ломоносовкөшесі, 26үй, мекен-жайы бойынша орналасқан «Уакыт и К» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің «Мебельный» дүкені жаңында.

қалқан-стенд,тумба

3.

ШерниязжәнеНекрасовкөшелерініңбұрышында орналасқан «Инмед» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің «Дантист» тіс емдеу клиникасы жаңында.

1

Шернияз көшесі, 72үй,мекен-жайы бойынша   орналасқан «А.С.Пушкин атындағы   қалалық саябақ» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жаңында.

4.

Мирзоян көшесі, 6 мекен-жайында «№13 орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты жаңында.

5.

Оренбургскаякөшесі, 14үй, мекен-жайы бойынша орналасқан «Тарасов С.А.» жеке кәспікерлігінің «Карета» техникалық қызмет көрсету сервисі жаңында.

6.

Арыновкөшесі, 1үй, мекен-жайы бойынша орналасқан «Ақтөбе қаржы-экономикалық колледжі» жеке меншік мекемесінің ғимаратының жаңында.

7.

А.Иманов және 1905 көшелерінің бұрышында.

8.

11 шағын аудан, 47үй, мекен-жайында орналасқан «Анвар» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің «Анвар» супермаркеті жаңында.

қалқан-стенд,тумба

9.

12 шағын аудан, «№51 гимназия» мемлекеттік мекемесінің ғимараты жаңында.

10.

Рысқұлов көшесі мен Мир даңғылының бұрышында.

11.

Мир даңғылы, 17үй,мекен-жайы бойынша орналасқан «Ақтөбе облыстық «Алақай» қуыршақ театры» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жаңында.

12.

Әбілқайыр хан даңғылы, 8үй, мекен-жайы бойынша орналасқан «Сбербанк» акционерлік қоғамдастығы   филиалының жаңында.

13.

Есет батыр көшесі, 69үй, мекен-жайы бойынша орналасқан «Анвар» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі «Анвар» супермаркеті жаңында.

1

Есетбатыркөшесі,73үй,мекен-жайы бойынша   орналасқан «Ақтөбе гуманитарлық колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жаңында.

14.

Әбілқайырхандаңғылы,34үй, мекен-жайы бойынша орналасқан «Лучшее решение» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің «Дина» супермаркеті жаңында.

қалқан-стенд,

2

15.

Есет батыр көшесі, 109үй,мекен-жайы бойынша орналасқан «Анвар» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі «Анвар» супермаркетінің жаңында.

16.

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 267үй, мекен-жайында орналасқан «Лучшее решение» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің «Дина» супермаркеті жаңында.

17.

Пацаев көшесі мен Сәңкібай батыр даңғылының бұрышы.

18.

Ә.Молдағұлова даңғылы, 17үй, мекен-жайы бойынша орналасқан «ДСК сауда үйі» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты жаңында.

19.

101 атқыштар бригадасы көшесі, 5үй,мекен-жайында орналасқан «17орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында.

20.

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 302үй,мекен-жайы бойынша орналасқан «Лучшее решение» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің «Дина» супермаркеті жаңында.

21.

1) Кірпішті кенті, Кирпичная көшесі, 5үй, мекен-жайы бойынша орналасқан «№5қалалық емханасы» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының отбасылық амбулаториясы жаңында.

2) Қурайлы ауылы – «Құрайлы ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жаңында;

3) Новый ауылы – «Новый ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жаңында.

3

22.

КеңесНокинауылы – «Благодар ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жаңында.

23.

Қарғалы ауылы, Сәтбаев көшесі, 42үй, мекен-жайында орналасқан «Грейс» кафесі жаңында.

Барлығы:

31