ЖОБА

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10-01 бабы, 7 тармағына сәйкес және Ақтөбе қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы 2016 жылғы 16 ақпан №5-2/89 ұсынысының негізінде Сазды ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Сазды ауылдық округінің «Кіші-құм» шаруа қожалығының аумағында ірі мүйізді қара малында арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, шектеу іс- шаралары белгіленсін.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау «Ақтөбе қаласының Сазды ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің бас маманы   А. Мухановқа     жүктелсін.

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.

Сазды ауылдық округі әкімі                                        А.И.Унгарбаев