ЖОБА

Ақтөбе қаласы әкімдігінің қаулысы

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы»   Заңының     31 бабына,   Қазақстан    Республикасының  2007 жылғы 27 шілдедегі №319   «Білім туралы» Заңының  6-бабы 4-тармағының  8-1)-тармақшасына  сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Қоса беріліп отырған 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
  2. Осы   қаулының   орындалуын   бақылау Ақтөбе қаласы   әкімінің

орынбасары А.Арынғазиеваға жүктелсін.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қантарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.

Қала әкімі                                                                                                            Б. Сағын

2

Ақтөбе қаласының әкімдігінің

______________ ж. №_______

қаулысымен

бекітілді

Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)

Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны

Балабақша Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталықтар Дербес толық күндік шағын-орталықтар Дербес жарты күндік шағын-орталықтар
1

Ақтөбе қаласы

7515

кестенің жалғасы:

Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың

жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері(теңге)

6 топ – 21 000

6 топ (ауылдық) – 24 000

10 топ – 19 000

13 топ – 18 000

16 топ – 20500

Жеке балабақшалар – 16 203

3

кестенің жалғасы:

Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-аналарының

бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)

8820

8400

4200

Ескертпе: Егер мектепке дейінгі тәрбие және оқу ұйымдарының тәрбиенушілер саны көбейсе, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулыға сәйкес белгіленеді.