Жоба

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі «Сауда қызметін реттеу туралы» Заңының 10 бабының 2-1 тармағына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Ақтөбе қаласында жылжымалы сөрелер үшін арнайы белгіленген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

2. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 23 маусымдағы № 1875 «Ақтөбе қаласында автодүкендерден және (немесе) шатырлардан көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3972 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 шілдедегі № 95-96 «Ақтөбе», «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің орынбасары Қ. Әлімовке жүктелсін.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Қала әкімі                                                                                              Б. Сағын

Ақтөбе қаласы әкімдігінің

2016 жылғы «__» __ №____ қаулысына қосымша

Ақтөбе қаласында жылжымалы сөрелер үшін арнайы белгіленген орында