Жоба

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Ақтөбе қаласы әкімдігінің «2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 9 маусымында №4952 болып тіркелген, 2016 жылдың 23 маусымында 109-110 «Ақтөбе» және 24 маусымында №100-101 «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) 2016 жылғы 18 мамырдағы №1793 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:

аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің орынбасары М.Қабылға жүктелсін.

3. Осы қаулы онын алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

Қала әкімі                                                                                                       І.Испанов

Ақтөбе қаласы әкімдігінің

2016 жылғы____________

__________ қаулысына