ЖОБА

АҚТӨБЕ ОБЛЫСЫ
АҚТӨБЕ ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІ

ҚАУЛЫ

№_____                                                                                                              «____» ___________ 2016 жыл

2017 жылға мектепке дейінгі
тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру
тапсырысын, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу
мөлшерін бекіту туралы

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің
орынбасары А.Арынғазиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2017 жылғы 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.

Қала әкімі                               І.Испанов

Ақтөбе қаласы әкімдігінің

______ жылғы____________

__________ қаулысына