ЖОБА

Ақтөбе қалалық мәслихатының шешімі

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес,Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы № 257-V «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Заңының 1 бабының 3 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1.Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсанындағы №215 Ақтөбе қаласы бойынша тіркелкелген салықтың бірыңғай мөлшерін белгілеу туралы» шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:

Көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында, бірінші тармағында және қосымшасында «ставкаларын», «ставкалары», «ставкасы», деген сөздер тиісінше «мөлшерлемелерін», «мөлшерлемелері», «мөлшерлемесі» деген сөздерімен ауыстырылсын.

2.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Ақтөбе қалалық                                                            Ақтөбе қалалық

Мәслихаты сессиясының төрағасы              мәслихатының хатшысы

К. Масалимова                                                                 С.Шынтасова

Жоба енгізуші:

«Ақтөбе қаласы бойынша