Жоба

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» №148 Заңның 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы       9 қаңтардағы № 212 Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы №145 «Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы» бұйрығына (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №10030 болып тіркелген) сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсанындағы       № 284 «Ақтөбе қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы» (нормативтік құқық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4182 болып тіркелген, 2015 жылғы               29 қаңтарда «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

қазақ тіліндегі шешімнің тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша «пайда болу» деген сөздері «түзілу» деген сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі шешімнің тақырыбы мен мәтіні өзгермейді;

қазақ тіліндегі шешімнің 1 тармағындағы «қалдықтар» деген сөзі «қалдықтардың» деген сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;

жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген қосымшаның:

қазақ тіліндегі 3 бағанның атауы келесі редакцияда жазылсын:

«Жүргізілген тексерулер бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу орташа жылдық нормасы, м 3»;

орыс тіліндегі 3 бағанның атауы келесі редакцияда жазылсын:

«Норма образования и накопления коммунальных отходов по данным проведенных исследований, м3 среднегодовая»;

2. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн откен соң қолданысқа енгізіледі.

Ақтөбе қаласының мәслихат сессиясының төрағасы А. Кабиев

Ақтөбе қаласының мәслихатының хатшысы С.Шынтасова