ЖОБА

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ақтөбе қалалық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының міндетін атқарушысы 2017 жылғы 29 маусымдағы №5-2/361 ұсынысы негізінде, Қурайлы ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Ірі мүйізді қара малының арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Қурайлы ауылдық округі Өрлеу ауылындағы Хутор–1 көшесі бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

Қурайлы ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысы
А.Б. Шалабаев