Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі «Автомобиль көлігі туралы» Заңының 19 бабына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :

1. Ақтөбе қаласында барлық маршруттар үшін жолаушыларды және багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға бірыңғай тариф белгіленсін:
  2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.Қалдығұловқа жүктелсін.
  3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.

бір рет жүруге жоғары және орташа сыйымдылықтағы автобустар үшін 55 (елу бес) теңге;

бір рет жүруге шағын автобустар үшін 60 (алпыс) теңге.

Қала әкімі                                                                                                 Е.Омаров

КЕЛІСІЛДІ:

Ақтөбе қалалық