Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы №148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының                    2007 жылғы 27 шілдедегі № 319 «Білім туралы» Заңының 6-бабының                      4 тармағы 8-1 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің                     2010 жылғы 28 мамырдағы № 488 «Балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі 2010-2014 жылдарға арналған «Балапан» бағдарламасын бекіту туралы» қаулысына және «Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы № 413 - IV Заңының 156-бабына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :

1. 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары                 А. Арынғазиеваға жүктелсін.

3.Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен кезден бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Қала әкімі                                                                                           Е. Омаров

2014 жылғы «___»_____

№ ________ қаулысына

1 қосымша

Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға

мемлекеттік білім беру тапсырысы

Қала атауы

Мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен мектепке дейінгі ұйымдарға орналастырылатын балалар саны (адам)

1

Ақтөбе қаласы

1360

барлығы

1360

2014 жылғы «____»_____

№ __________қаулысына

3 қосымша

Ата- ананың күніне

бір тәрбиеленушіге ақы төлеу мөлшері

Мектепке дейінгі ұйымда баланы ұстау ақысының мөлшері (теңге)

Мектепке дейінгі ұйымдар

Балабақшалар (орталықтар)

Балалар толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталықтар

Ұйымдарда болу ұзақтығымен

9-10, 5 сағат

12 сағат

400

420

400

Ескертпе: бір тәрбиеленушіге күніне ата-ананың ақы төлеу мөлшері 420 теңгеден артық емес.

2014 жылғы «____»_____

№______ қаулысына

2 қосымша

Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны