Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің шешімі

Ақтөбе қаласы                       № 2                              07.11.2016 ж.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14 бабының 4) тармағына сәйкес, облыстық ономастика комиссиясының 2014 жылғы 16 маусымдағы №2 қортындысы негізінде Қурайлы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Ақтөбе қаласы Қурайлы   ауылдық округі Өрлеу ауылының көшелері қайта аталсын:

«Хутор» көшесін –Жерұйық;

«Буранная» көшесін – Үркер;

«Строительная» көшесін – Бәйтерек;

«Растениеводческая» көшесін – Тұлпар;

«Новый» көшесін – Шаңырақ;

«Комбайнерная» көшесін – Ақниет;

«Тракторная» көшесін – Таңшолпан;

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау «Ақтөбе қаласының Қурайлы   ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ бас маманы А.Б.Шалабаевқа жүктелсін.

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

Қурайлы ауылдық округінің әкімі                                 М.Тұрмағамбетова