Итоги государственных закупок из одного источника

25 қараша 2015ж.

1. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы: «Ақтөбе қаласы әкімініңаппараты» ММ, Ахтанов к-сі, 50 үй. Октандық саны 92-ден кем емес бензинді - 1200 литр көлемінде электрондық сатып алу арқылы біркөзден алу тәсілімен сатып алуды жүргізді.

(атауы, мекен-жайы) (сатып алынатын тауарларды жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді қысқаша сипаттау)

01.04.2015ж.

1. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы: «Ақтөбе қаласы әкімінің (атауы, мекен-жайы)

аппараты» ММ, Ахтанов к-сі, 50«Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ (сатып алынатын тауарларды жұмыстарды, көрсетілетін
үшін бланкілер дайындау қызметтін электрондық сатып алу арқылы бір қызметтерді қысқаша сипаттау) көзден алу тәсілімен сатып алуды жүргізді.

1. Сатып алуға бөлінген сома: 1800 (бір мың сегіз жүз) теңге 00 тиын. (сомасы көрсетілсін)

2. Осы тәсілді қолдануға негіздеме: Қазақстан Республикасының (Тапсырыс берушінің бір көзден«Мемлекеттік сатып алу туралы» Заңының 32 бабының 4 тармағы негізінде мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру туралы шешімі, бұйрықтың нөмірі, қала әкімі аппараты басшысының 31.03.2015ж. №9 бұйрығы. күні қоса берілсін)

17.10.2014ж.

1. Сатып алуға бөлінген сома: 27600 (жиырма жеті мың алты жүз) теңге (сомасы көрсетілсін)

00 тиын.

1. Осы тәсілді қолдануға негіздеме: Қазақстан Республикасының (Тапсырыс берушінің бір көзден«Мемлекеттік сатып алу туралы» Заңының 32 бабының 4 тармағы негізінде мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру туралы шешімі, бұйрықтың нөмірі, қала әкімі аппараты басшысының 14.10.2014ж. №44 бұйрығы. күні қоса берілсін)

16.10.2014ж.

10.10.2014ж.

үшін бланкілер дайындау қызметтін бір көзден алу тәсілімен сатып алуды қызметтерді қысқаша сипаттау) жүргізді.

07.10.2014ж.

үшін АИ-92 бензинін электрондық сатып алу арқылы бір көзден алу қызметтерді қысқаша сипаттау) тәсілімен сатып алуды жүргізді.

19.09.2014ж.

үшін қызметтік автокөліктерді бір көзден алу тәсілімен сатып қызметтерді қысқаша сипаттау) алуды жүргізді.

1. Сатып алуға бөлінген сома: 28440000 (Жиырма сегіз (сомасы көрсетілсін)миллион төрт жүз қырық мың) теңге 00 тиын.

2. Осы тәсілді қолдануға негіздеме: Қазақстан Республикасының (Тапсырыс берушінің бір көзден«Мемлекеттік сатып алу туралы» Заңының 32 бабының 2 тарауы негізінде мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру туралы шешімі, бұйрықтың нөмірі, қала әкімі аппараты басшысының 28.08.2014ж. №29 бұйрығы. күні қоса берілсін)

23.05.2014ж.

үшін АИ-80, АИ-93 бензинін және жазғы дизель отынын бір көзден алу қызметтерді қысқаша сипаттау) тәсілімен сатып алуды жүргізді.

1. Сатып алуға бөлінген сома: 724258 (жеті жүз жиырма төрт (сомасы көрсетілсін)мың екі жүз елу сегіз) теңге 00 тиын.

2. Осы тәсілді қолдануға негіздеме: Қазақстан Республикасының (Тапсырыс берушінің бір көзден«Мемлекеттік сатып алу туралы» Заңының 32 бабының 4 тармағы негізінде мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру туралы шешімі, бұйрықтың нөмірі, қала әкімі аппараты басшысының 22.05.2014ж. №18 бұйрығы. күні қоса берілсін)

30.04.2014ж.

аппараты» ММ, Ахтанов к-сі, 50 «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ (сатып алынатын тауарларды жұмыстарды, көрсетілетін
2. Сатып алуға бөлінген сома: 36384800 (отыз алты (сомасы көрсетілсін) миллион үш жүз сексен төрт мың сегіз жүз) теңге 00 тиын.
3. Осы тәсілді қолдануға негіздеме: Қазақстан Республикасының (Тапсырыс берушінің бір көзден «Мемлекеттік сатып алу туралы» Заңының 32 бабының 2 тарау негізінде мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру туралы шешімі, бұйрықтың нөмірі, қала әкімі аппараты басшысының 15.04.2014ж. №10 бұйрығы. күні қоса берілсін)
4. Өнім берушінің біліктілік талаптарына сәйкес келуі: сәйкес келеді
(Заңның 8-бабы 1-тармағында көзделген талаптарға сәйкестігі немесе сәйкес келмеуі көрсетіледі)
5. Шарт жасалатын өнім берушінің атауы және орналасқан жері және осындай шарттың бағасы: «Азия Авто» АҚ, Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қ., Бажов к-сі, 101/1, 34091000 теңге 00 тиын көлеміндегі сомаға қызметтік автокөліктерді сатып алуға келісім-шарт.
6. Сарапшыларды тарту, олар ұсынған қорытындылар туралы ақпарат: жоқ.

7. «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ осы бір көзден алу тәсілімен сатып алу нәтижесі бойынша ШЕШТІ:
1) Саны 6 дана құрайтын қызметтік автокөліктер «Азия Авто» АҚ, Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қ., Бажов к-сі, 101/1 өнім берушіден (өнім берушінің атауын және орналасқан жерін көрсету)
сатып алынсын;
2) Қала әкімі аппаратының қаржы-шарушылық бөліміне 06.05.2014 жылға (әрбір тапсырыс берушінің атауын және орналасқан жерін көрсету)
дейінгі мерзімде «Азия Авто» АҚ-мен мемлекеттік сатып алу туралы (өнім берушінің атауын көрсету)
келісім-шарт жасасын;
3) Қала әкімі аппаратының қаржы-шарушылық бөлімі осы хаттаманың (мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушының атауын көрсету)
мәтінін «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ интернет-ресурсына жіберсін.

Қала әкімі аппаратының басшысы
Ж.Оразаев