Ақтөбе қ.

19.09.2014ж.

1. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы: «Ақтөбе қаласы әкімінің (атауы, мекен-жайы)

аппараты» ММ, Ахтанов к-сі, 50«Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ (сатып алынатын тауарларды жұмыстарды, көрсетілетін
үшін қызметтік автокөліктерді бір көзден алу тәсілімен сатып қызметтерді қысқаша сипаттау) алуды жүргізді.

1. Сатып алуға бөлінген сома: 28440000 (Жиырма сегіз (сомасы көрсетілсін)миллион төрт жүз қырық мың) теңге 00 тиын.

2. Осы тәсілді қолдануға негіздеме: Қазақстан Республикасының (Тапсырыс берушінің бір көзден«Мемлекеттік сатып алу туралы» Заңының 32 бабының 2 тарауы негізінде мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру туралы шешімі, бұйрықтың нөмірі, қала әкімі аппараты басшысының 28.08.2014ж. №29 бұйрығы. күні қоса берілсін)

3. Өнім берушінің біліктілік талаптарына сәйкес келуі: сәйкес келеді

(Заңның 8-бабы 1-тармағында көзделген талаптарға сәйкестігі немесе сәйкес келмеуі көрсетіледі)

1. Шарт жасалатын өнім берушінің атауы және орналасқан жері және осындай шарттың бағасы: «Азия Авто» АҚ, Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қ., Бажов к-сі, 101/1, 28440000 теңге 00 тиын көлеміндегі сомаға қызметтік автокөліктерді сатып алуға келісім-шарт.

2. Сарапшыларды тарту, олар ұсынған қорытындылар туралы ақпарат: жоқ.

3. «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ осы бір көзден алу тәсілімен сатып алу нәтижесі бойынша ШЕШТІ:

1. Саны 6 дана құрайтын қызметтік автокөліктер «Азия Авто» АҚ, Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қ., Бажов к-сі, 101/1өнім берушіден (өнім берушінің атауын жәнеорналасқан жерін көрсету)

сатып алынсын;

1. Қала әкімі аппаратының қаржы-шарушылық бөліміне 25.09.2014 жылға (әрбір тапсырыс берушінің атауын және орналасқан жерін көрсету)

дейінгі мерзімде «Азия Авто» АҚ-мен мемлекеттік сатып алу туралы (өнім берушінің атауын көрсету)

келісім-шарт жасасын;

1. Қала әкімі аппаратының қаржы-шарушылық бөлімі осы хаттаманың (мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушының атауын көрсету)

мәтінін «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ интернет-ресурсына жіберсін.

Қала әкімі аппаратының басшысы Ж.Оразаев

Қала әкімі аппаратының