Ақтөбе қ.

07.10.2014ж.

1. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы: «Ақтөбе қаласы әкімінің (атауы, мекен-жайы)

аппараты» ММ, Ахтанов к-сі, 50«Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ (сатып алынатын тауарларды жұмыстарды, көрсетілетін
үшін АИ-92 бензинін электрондық сатып алу арқылы бір көзден алу қызметтерді қысқаша сипаттау) тәсілімен сатып алуды жүргізді.

1. Сатып алуға бөлінген сома: 167991 (жүз алпыс жеті мың тоғыз жүз (сомасы көрсетілсін)тоқсан бір) теңге 60 тиын.

2. Осы тәсілді қолдануға негіздеме: Қазақстан Республикасының (Тапсырыс берушінің бір көзден«Мемлекеттік сатып алу туралы» Заңының 32 бабының 4 тармағы негізінде мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру туралы шешімі, бұйрықтың нөмірі, қала әкімі аппараты басшысының 29.09.2014ж. №38 бұйрығы. күні қоса берілсін)

3. Өнім берушінің біліктілік талаптарына сәйкес келуі: сәйкес келеді

(Заңның 8-бабы 1-тармағында көзделген талаптарға сәйкестігі немесе сәйкес келмеуі көрсетіледі)

1. Шарт жасалатын өнім берушінің атауы және орналасқан жері және осындай шарттың бағасы: «West-Oil» ЖШС, Ақтөбе қ., Кобозев к-сі, 130, 167991 теңге 60 тиын көлеміндегі сомаға АИ-92 бензинін сатып алуға келісім-шарт.

2. Сарапшыларды тарту, олар ұсынған қорытындылар туралы ақпарат: жоқ.

3. «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ осы электрондық сатып алу арқылы бір көзден алу тәсілімен сатып алу нәтижесі бойынша ШЕШТІ:

1. АИ-92 бензинін «West-Oil» ЖШС, Ақтөбе қ., Кобозев к-сі, 130 өнім (өнім берушінің атауын жәнеорналасқан жерін көрсету)

берушіден сатып алынсын;

1. Қала әкімі аппаратының қаржы-шарушылық бөліміне 10.10.2014 жылға (әрбір тапсырыс берушінің атауын және орналасқан жерін көрсету)

дейінгі мерзімде «West-Oil» ЖШС-мен мемлекеттік сатып алу туралы (өнім берушінің атауын көрсету)

келісім-шарт жасасын;

1. Қала әкімі аппаратының қаржы-шарушылық бөлімі осы хаттаманың (мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушының атауын көрсету)

мәтінін «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ интернет-ресурсына жіберсін.

Қала әкімі аппаратының басшысы Ж.Оразаев

Қала әкімі аппаратының қаржы-шаруашылық