Ақтөбе қ.

10.10.2014ж.

1. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы: «Ақтөбе қаласы әкімінің (атауы, мекен-жайы)

аппараты» ММ, Ахтанов к-сі, 50«Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ (сатып алынатын тауарларды жұмыстарды, көрсетілетін
үшін бланкілер дайындау қызметтін бір көзден алу тәсілімен сатып алуды қызметтерді қысқаша сипаттау) жүргізді.

1. Сатып алуға бөлінген сома: 65000 (алпыс бес мың) теңге 00 тиын. (сомасы көрсетілсін)

2. Осы тәсілді қолдануға негіздеме: Қазақстан Республикасының (Тапсырыс берушінің бір көзден«Мемлекеттік сатып алу туралы» Заңының 32 бабының 4 тармағы негізінде мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру туралы шешімі, бұйрықтың нөмірі, қала әкімі аппараты басшысының 09.10.2014ж. №41 бұйрығы. күні қоса берілсін)

3. Өнім берушінің біліктілік талаптарына сәйкес келуі: сәйкес келеді

(Заңның 8-бабы 1-тармағында көзделген талаптарға сәйкестігі немесе сәйкес келмеуі көрсетіледі)

1. Шарт жасалатын өнім берушінің атауы және орналасқан жері және осындай шарттың бағасы: "Учебно-производственное предприятие Шебер Қол" ЖШС, Ақтөбе қ., Бөкенбай батыр к-сі, 133/1, 40000 теңге 00 тиын көлеміндегі сомаға бланкілер дайындауға тапсырыс беруге келісім-шарт.

2. Сарапшыларды тарту, олар ұсынған қорытындылар туралы ақпарат: жоқ.

3. «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ осы бір көзден алу тәсілімен сатып алу нәтижесі бойынша ШЕШТІ:

4. "Учебно-производственное предприятиеШебер Қол" ЖШС, Ақтөбе қ., (өнім берушінің атауын

Бөкенбай батыр к-сі, 133/1,өнім берушіге бланкілер дайындауға тапсырыс жәнеорналасқан жерін көрсету)

берілсін;

1. Қала әкімі аппаратының қаржы-шарушылық бөліміне 15.10.2014 жылға (әрбір тапсырыс берушінің атауын және орналасқан жерін көрсету)

дейінгі мерзімде "Учебно-производственное предприятие Шебер Қол" ЖШС

(өнім берушінің атауын көрсету)

-мен мемлекеттік сатып алу туралы келісім-шарт жасасын;

1. Қала әкімі аппаратының қаржы-шарушылық бөлімі осы хаттаманың (мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушының атауын көрсету)

мәтінін «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ интернет-ресурсына жіберсін.

Қала әкімі аппаратының басшысы Ж.Оразаев

Қала әкімі аппаратының қаржы-шаруашылық бөлімі басшысының м.а. Г.Асадулина