Ақтөбе қ.

01.04.2015ж.

1. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы: «Ақтөбе қаласы әкімінің (атауы, мекен-жайы)

аппараты» ММ, Ахтанов к-сі, 50«Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ (сатып алынатын тауарларды жұмыстарды, көрсетілетін
үшін бланкілер дайындау қызметтін электрондық сатып алу арқылы бір қызметтерді қысқаша сипаттау) көзден алу тәсілімен сатып алуды жүргізді.

1. Сатып алуға бөлінген сома: 1800 (бір мың сегіз жүз) теңге 00 тиын. (сомасы көрсетілсін)

2. Осы тәсілді қолдануға негіздеме: Қазақстан Республикасының (Тапсырыс берушінің бір көзден«Мемлекеттік сатып алу туралы» Заңының 32 бабының 4 тармағы негізінде мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру туралы шешімі, бұйрықтың нөмірі, қала әкімі аппараты басшысының 31.03.2015ж. №9 бұйрығы. күні қоса берілсін)

3. Өнім берушінің біліктілік талаптарына сәйкес келуі: сәйкес келеді

(Заңның 8-бабы 1-тармағында көзделген талаптарға сәйкестігі немесе сәйкес келмеуі көрсетіледі)

1. Шарт жасалатын өнім берушінің атауы және орналасқан жері және осындай шарттың бағасы: "Бахатова Галия Салимгреевна" ЖК, Ақтөбе қ., Маресьев к-сі, 95/1-5, 1800 теңге 00 тиын көлеміндегі сомаға бланкілер дайындауға тапсырыс беруге келісім-шарт.

2. Сарапшыларды тарту, олар ұсынған қорытындылар туралы ақпарат: жоқ.

3. «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ осы электрондық сатып алу арқылы бір көзден алу тәсілімен сатып алу нәтижесі бойынша ШЕШТІ:

4. "Бахатова Галия Салимгреевна" ЖК, Ақтөбе қ., Маресьев к-сі, 95/1-5, (өнім берушінің атауын жәнеорналасқан жерін көрсету)

өнім берушіге бланкілер дайындауға тапсырыс берілсін;

1. Қала әкімі аппаратының қаржы-шарушылық бөліміне 06.04.2015 жылға (әрбір тапсырыс берушінің атауын және орналасқан жерін көрсету)

дейінгі мерзімде "Бахатова Галия Салимгреевна" ЖК мемлекеттік сатып алу

(өнім берушінің атауын көрсету)

туралы келісім-шарт жасасын;

1. Қала әкімі аппаратының қаржы-шарушылық бөлімі осы хаттаманың (мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушының атауын көрсету)

мәтінін «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ интернет-ресурсына жіберсін.

Қала әкімі аппаратының басшысы Ж.Оразаев

Қала әкімі аппаратының