Ақтөбе қ.

25 қараша 2015ж.

1. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы: «Ақтөбе қаласы әкімініңаппараты» ММ, Ахтанов к-сі, 50 үй. Октандық саны 92-ден кем емес бензинді - 1200 литр көлемінде электрондық сатып алу арқылы біркөзден алу тәсілімен сатып алуды жүргізді.

(атауы, мекен-жайы) (сатып алынатын тауарларды жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді қысқаша сипаттау)

2. Сатып алуға бөлінген сома:147 600,00 тенге (Бір жүз қырық жеті мың алты жүз) теңге 00 тиын. (сомасы көрсетілсін)

1. Осы тәсілді қолдануға негіздеме: Қазақстан Республикасының (Тапсырыс берушінің бір көзден«Мемлекеттік сатып алу туралы» Заңының 32 бабының 4 тармағы негізінде мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру туралы шешімі, бұйрықтың нөмірі, қала әкімі аппараты басшысының 20 қараша 2015ж. №63 бұйрығы. күні қоса берілсін)

2. Шарт жасалатын өнім берушінің атауы және орналасқан жері және осындай шарттың бағасы: "Батыс жер" ЖШС, Ақтөбе қ., 41 разъезд, 324 құрылым, 1200 литр көлемінде (120 теңгемен), 144000 теңге 00 тиын көлеміндегі сомаға - октандық саны 92-ден кем емес бензинге тапсырыс беруге келісім-шарт.

3. Сарапшыларды тарту, олар ұсынған қорытындылар туралы ақпарат: жоқ.

4. «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ осы электрондық сатып алу арқылы бір көзден алу тәсілімен сатып алу нәтижесі бойынша ШЕШТІ:

5. "Батыс Жер " ЖШС, Ақтөбе қ., 41 разъезд, 324 құрылым,

(өнім берушінің атауынжәнеорналасқан жерін көрсету)

өнім берушіге - октандық саны 92-ден кем емес бензинге тапсырыс берілсін;

1. Қала әкімі аппаратының қаржы-шарушылық бөліміне 26 қараша 2015 жылғадейінгі мерзімде " Батыс Жер " ЖШС мемлекеттік сатып алу туралы келісім-шарт жасассын;

(өнім берушінің атауын көрсету) (әрбір тапсырыс берушінің атауын және орналасқан жерін көрсету)

1. Қала әкімі аппаратының қаржы-шарушылық бөлімі осы хаттаманың (мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушының атауын көрсету)

мәтінін «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ сайтына жіберсін.

Қала әкімі аппаратының басшысы Ж.Оразаев

Қала әкімі аппаратының