Ақтөбе қ.

30.04.2014ж.

1. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы: «Ақтөбе қаласы әкімінің (атауы, мекен-жайы)
аппараты» ММ, Ахтанов к-сі, 50 «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ (сатып алынатын тауарларды жұмыстарды, көрсетілетін
үшін қызметтік автокөліктерді бір көзден алу тәсілімен сатып қызметтерді қысқаша сипаттау) алуды жүргізді.
2. Сатып алуға бөлінген сома: 36384800 (отыз алты (сомасы көрсетілсін) миллион үш жүз сексен төрт мың сегіз жүз) теңге 00 тиын.
3. Осы тәсілді қолдануға негіздеме: Қазақстан Республикасының (Тапсырыс берушінің бір көзден «Мемлекеттік сатып алу туралы» Заңының 32 бабының 2 тарау негізінде мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру туралы шешімі, бұйрықтың нөмірі, қала әкімі аппараты басшысының 15.04.2014ж. №10 бұйрығы. күні қоса берілсін)
4. Өнім берушінің біліктілік талаптарына сәйкес келуі: сәйкес келеді
(Заңның 8-бабы 1-тармағында көзделген талаптарға сәйкестігі немесе сәйкес келмеуі көрсетіледі)
5. Шарт жасалатын өнім берушінің атауы және орналасқан жері және осындай шарттың бағасы: «Азия Авто» АҚ, Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қ., Бажов к-сі, 101/1, 34091000 теңге 00 тиын көлеміндегі сомаға қызметтік автокөліктерді сатып алуға келісім-шарт.
6. Сарапшыларды тарту, олар ұсынған қорытындылар туралы ақпарат: жоқ.

7. «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ осы бір көзден алу тәсілімен сатып алу нәтижесі бойынша ШЕШТІ:
1) Саны 6 дана құрайтын қызметтік автокөліктер «Азия Авто» АҚ, Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қ., Бажов к-сі, 101/1 өнім берушіден (өнім берушінің атауын және орналасқан жерін көрсету)
сатып алынсын;
2) Қала әкімі аппаратының қаржы-шарушылық бөліміне 06.05.2014 жылға (әрбір тапсырыс берушінің атауын және орналасқан жерін көрсету)
дейінгі мерзімде «Азия Авто» АҚ-мен мемлекеттік сатып алу туралы (өнім берушінің атауын көрсету)
келісім-шарт жасасын;
3) Қала әкімі аппаратының қаржы-шарушылық бөлімі осы хаттаманың (мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушының атауын көрсету)
мәтінін «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ интернет-ресурсына жіберсін.

Қала әкімі аппаратының басшысы
Ж.Оразаев