Ақтөбе қ.

23.05.2014ж.

1. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы: «Ақтөбе қаласы әкімінің (атауы, мекен-жайы)

аппараты» ММ, Ахтанов к-сі, 50«Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ (сатып алынатын тауарларды жұмыстарды, көрсетілетін
үшін АИ-80, АИ-93 бензинін және жазғы дизель отынын бір көзден алу қызметтерді қысқаша сипаттау) тәсілімен сатып алуды жүргізді.

1. Сатып алуға бөлінген сома: 724258 (жеті жүз жиырма төрт (сомасы көрсетілсін)мың екі жүз елу сегіз) теңге 00 тиын.

2. Осы тәсілді қолдануға негіздеме: Қазақстан Республикасының (Тапсырыс берушінің бір көзден«Мемлекеттік сатып алу туралы» Заңының 32 бабының 4 тармағы негізінде мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру туралы шешімі, бұйрықтың нөмірі, қала әкімі аппараты басшысының 22.05.2014ж. №18 бұйрығы. күні қоса берілсін)

3. Өнім берушінің біліктілік талаптарына сәйкес келуі: сәйкес келеді

(Заңның 8-бабы 1-тармағында көзделген талаптарға сәйкестігі немесе сәйкес келмеуі көрсетіледі)

1. Шарт жасалатын өнім берушінің атауы және орналасқан жері және осындай шарттың бағасы: «West-Oil» ЖШС, Ақтөбе қ., Кобозев к-сі, 130, 723736 теңге 10 тиын көлеміндегі сомаға АИ-80, АИ-93 бензинін және жазғы дизель отынын сатып алуға келісім-шарт.

2. Сарапшыларды тарту, олар ұсынған қорытындылар туралы ақпарат: жоқ.

3. «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ осы бір көзден алу тәсілімен сатып алу нәтижесі бойынша ШЕШТІ:

1. АИ-80, АИ-93 бензинін және жазғы дизель отынын «West-Oil» ЖШС, (өнім берушінің атауын

Ақтөбе қ., Кобозев к-сі, 130өнім берушіден сатып алынсын;

жәнеорналасқан жерін көрсету)

1. Қала әкімі аппаратының қаржы-шарушылық бөліміне 26.05.2014 жылға (әрбір тапсырыс берушінің атауын және орналасқан жерін көрсету)

дейінгі мерзімде «West-Oil» ЖШС-мен мемлекеттік сатып алу туралы (өнім берушінің атауын көрсету)

келісім-шарт жасасын;

1. Қала әкімі аппаратының қаржы-шарушылық бөлімі осы хаттаманың (мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушының атауын көрсету)

мәтінін «Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты» ММ интернет-ресурсына жіберсін.

Қала әкімі аппаратының басшысы (қол қойылды) Ж.Оразаев

Қала әкімі аппаратының