Мемлекеттікмекеменіңтолықатауы

«АҚТӨБЕ ҚАЛАСЫНЫҢ СӘУЛЕТ ЖӘНЕ ҚАЛА ҚҰРЫЛЫСЫ БӨЛІМІ»

Орналасқан жері

Ақтөбеқаласы, Алтынсаринк-сі, 2, каб. 8.

Бөлім телефондары

8(7132) 21-29-33 сенім және қабылдау бөлмесінің телефоны

8-7132-21-30-57 басшының телефоны

8-7132-21-29-52 факс, канцелярия телефоны

Бөлім басшысы
Шегебаев Таңат Шалұлы
тел.: 8-7132-21-30-57
Қабылдау күні: бейсенбі сағат 15-00-ден 18-00 дейін Алтынсаринк-сі, 2, каб. 8.мекен жайында

Бөлім басшысының орынбасары:
Урдабаев Еркін Нұрлыбекұлы тел.: 8(7132) 21-29-33
Қабылдау күні: дүйсенбі, сейсенбі, сәрсенбі 16-00-ден 18-00-ге дейін Ақтөбе қаласы, Алтынсарин көшесі, 2 кабинет 8

Атқаратынміндеті мен өкілеттілігі:

қаланың Бас жоспарына, жоспарлау жобасына сәйкес елді мекендерде құрылыс салу және аумақты қала құрылысымен игеру бойынша қызметтерді құру мен үйлестіруді ұйымдастыру; қаланың сәулеттік келбетін қалыптастыратын жобалар құруды және оның орындалуын бақылауды ұйымдастыру; Қала аумағында құрылысы жүргізілетін барлық ғимарат пен құрылымдардың, құрылыстар мен жоспарлаудың жобаларын қарау мен келісу; Құрылыс, қайта өңдеу, қалпына келтіру, күрделі жөндеу, көркейту, көгалдандыру, қалалық дизайн мәселелерін реттейді; Құрылысы аяқталған объектілерді мемлекеттік нормативтерге сәйкес мемлекеттік қабылдау мен пайдалануға беруді ұйымдастыру;Мекен жай регистрінің ақпараттық жүйесін енгізу;Жобаларды келісу және сыртқы (визуалдық) жарнама орнатуға рұқсат құжаттарын беру, Құрылыстар туралы шешімдерің қабылдау (қайта жаңарту, қайта жоспарлау, қайта жабдықтау, жаңғырту қалпына келтіру және күрделі жөндеу)   ғимараттар құрылысы;Салынып жатқан (салынуы белгіленген) объектілер мен кешендерге мониторинг жүргізу және т.б.

.

Заңдынегіздемелер:
Ақтөбеқаласы әкімдігінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 4073қаулысы, бөлімережесі.

Шегебаев Таңат Шалұлы 1979 жылы Алматы облысы, Ақсу ауданында дүниеге келген. 2005 жылы Астана қаласының С.Сейфуллин атындағы Қазақ мемлекеттік агро-техникалық Университетін «Сәулетші» мамандығы бойынша тәмамдады. 2012 жылы Ақтөбе қаласындағы «Қазақ-Орыс халықаралық университетінің» «Юриспруденция» факультетін сырттай оқу бөлімін бітірді.
2025-2009 жылдар аралығында «ЖаңаСәулет+» ЖШС-і және «ҒЗҚЖ «КазАрхСтрой» ЖШС-де сәулетші болып қызмет атқарды. Сондан кейін «Астана қаласының бас жоспары» ҒЗЖИ-ның жобалау құжаттарын тексеру шеберханасында маман, бас маман ретінде жұмыс атқарды.
2009-2013 жылдар аралығында «Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы жанындағы материалдық-техникалық қамсыздандыру басқармасы» ММ-сі құрылыс бөлімінің сарапшысы, бас сарапшысы және бөлім басшысы болып қызмет атқарған.
2013 жылдан бастап «Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының әкімшілік ғимараты» ЖШС-інде жобалау-сметалық бөлімнің басшысы болып жұмыс істеді.
2016 жылдың қаңтар мен тамыз айлары аралығында Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Соттардың инфрақұрылымын қамтамасыз ету және дамыту бөлімінің бас консультанты қызметін атқарған.
Осы лауазымға тағайындалғанға дейін, «Ақтөбе қаласының Тұрғын үй инспекциясы» ММ басшысы болып жұмыс атқарды.