Мемлекеттік мекеменің толық атауы

«АҚТӨБЕ ҚАЛАЛЫҚ ЖЕР ҚАТЫНАСТАРЫ БӨЛІМІ»

Орналасқан жері

Мекен-жайы: Ақтөбе қаласы, Алтынсарин көшесі, 2 үй

Бөлім телефондары

8-7132-21-25-56 сенім телефоны

8-7132-21-20-92

«Ақтөбе қалалық жер қатынастары бөлімі» ММ басшысы:

Мыңбаев Ұшқын Ануарұлы

Бөлім бастығының орынбасары:

Сарманов Жомарт Әбенұлы

Мыңбаев Ұшқын Ануарұлы 1984 жылы туған. Білімі жоғары, Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік университетін жүйеліктехникалар инженері біліктілігі бойынша аяқтаған.

«Нефте Строй Сервис ЛТД» ЖШС инженер–геодезист, «Темір аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ жетекші маман, «Темір аудандық құрылыс және сәулет, қала құрылысы бөлімі» ММ жетекші маман, бас маман, «Темір аудандық жер қатынастары бөлімі» ММ бас маман болып қызмет атқарды.

Осы лауазымға тағайындалғанға дейін «Темір аудандық жер қатынастары бөлімі» ММ басшысы болып жұмыс жасады.