2016 жылғы 19 қазан Жергілікті уақытпен сағат 15.00.

КҮН ТӘРТІБІ:

Ақтөбе қаласының құрамды бөліктеріне атау беру туралы.

ТӨРАҒАЛЫҚ ЕТУШІ:

Шынтасова Сұлупан Панақызы – Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы

ҚАТЫСУШЫЛАР:

Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы - С. Шынтасова, Ақтөбе қалалық мәслихатының депутаттары, Ақтөбе қаласы әкімі аппаратының басшысы - Қ.Райымқұлов, «Ақтөбе қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» ММ басшысы – Е.Кенжалы, Ақтөбе қаласының Қоғамдық кеңес мүшелері, ПИК өкілдері, қала тұрғындары.

ТЫҢДАЛДЫ:

Ақтөбе қаласы әкімі аппаратының басшысы– Қ.Райымқұлов.

СӨЗ СӨЙЛЕГЕНДЕР:

МухитБисеналин-қала тұрғыны, МырзағалиҚартыменұлы - Заречный-3, уч№48 тұрғыны, Құсайнов Сағынай - қала тұрғыны, ақсақалдар алқасының төрағасы.

Ақтөбе қаласының құрамды бөліктеріне атау беру сұрағы бойынша пікірлерді санау үшін дауысқа салынды.

«Жақтады» - 75

«Қарсы»- 0

«Қалыс қалған жоқ» - 0

Қоғамдық тыңдауға қатысып отырған азаматтардың дауыс беру қорытындысы бойынша Ақтөбе қаласының құрамды бөліктеріне атау беру мақұлданды.

Ақтөбе қалалық мәслихатының тұрақты комиссиясы ҚАУЛЫ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Ақтөбе қаласының құрамды бөліктеріне:

1) «Батыс-1», «Батыс-2», «Батыс-3», «Батыс-4» шағын аудандарына - «Ақтөбе Сити»шағын ауданы атауын;

2) «Қарғалы» тұрғын үй алабына - «Нұр Ақтөбе» шағын ауданы атауын беру туралы ұсыныс мақұлдансын.

1. Ақтөбе қаласы әкімі аппаратының басшысы – Қ.Райымқұловқа:

Аталған мәселені Ақтөбе қалалық мәслихаты сессиясына ұсынсын және Ақтөбе қалалық мәслихаты мен Ақтөбе қаласы әкімдігінің бірлескен шешімін қорытынды алу үшін Республикалық ономастика комиссиясына ұсынылсын.

Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы                                                 С.Шынтасова