2016 жылғы 19 қазан                    Жергілікті уақытпен сағат 15.00.

КҮН ТӘРТІБІ:

Ақтөбе қаласының атаусыз көшелеріне атау беру және кейбір көшелерін қайта атау туралы

ТӨРАҒАЛЫҚ ЕТУШІ:

Шынтасова Сұлупан Панақызы – Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы.

ҚАТЫСУШЫЛАР:

Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы– С.Шынтасова, Ақтөбе қалалық мәслихатының депутаттары, Ақтөбе қаласы әкімі аппаратының басшысы– Қ.Райымқұлов, «Ақтөбе қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» ММ басшысы – Е.Кенжалы, Ақтөбе қаласының Қоғамдық кеңес мүшелері, ПИК өкілдері, қала тұрғындары.

ТЫҢДАЛДЫ:

Ақтөбе қаласы әкімі аппаратының басшысы– Қ.Райымқұлов.

СӨЗ СӨЙЛЕГЕНДЕР:

Шериязданов Тұрар – Батыс-2, 8-41 үй тұрғыны, Қуан Қамалхан- Батыс-2, 8-61 үй тұрғыны.

Ақтөбе қаласының атаусыз көшелеріне атау беру және кейбір көшелерін қайта атау сұрағы бойынша пікірлерді санау үшін дауысқа салынды:

«Жақтады» - 75

«Қарсы»- 0

«Қалыс қалған жоқ» - 0

Қоғамдық тыңдауға қатысып отырған азаматтардың дауыс беру қорытындысы бойынша Ақтөбе қаласының атаусыз көшелеріне атау беру және кейбір көшелерін қайта атау беру мақұлданды.

Ақтөбе қалалық мәслихатының тұрақты комиссиясы ҚАУЛЫ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Ақтөбе қаласының атаусыз көшелеріне:

1) «Батыс-2» шағын ауданының атаусыз көшелеріне Мәңгілік Ел, Ораз Тәтеұлы, Халел Досмұхамедұлы, Мұстафа Шоқай;

2) 12 «ВГ» шағын ауданының атаусыз көшелеріне Ахмет Байтұрсынов, Мағжан Жұмабаев, Міржақып Дулатов, Жүсіпбек Аймауытов, Шәкәрім Құдайбердіұлы;

3) «Заречный-3» тұрғын үй алабының атаусыз көшелеріне Есет Көтібарұлы, Ілияс Жансүгіров, Таразы Қаленқызы;

4) «Оңтүстік Батыс-2» тұрғын үй алабының атаусыз көшесіне Бейімбет Майлин;

5) «Ақжар-2» тұрғын үй алабының атаусыз көшесіне Қайым Мұхамедханов көшесі деп атау беру туралы ұсыныс мақұлдансын.

2. Ақтөбе қаласының кейбір көшелеріне:

1) Красная – Сәкен Сейфуллин көшесі;

2) Париж коммунасы – Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесі;

3) Красногорский – Әбубәкір Кердері көшесі;

4) 1905 жыл – Қайрат Рысқұлбеков көшесі;

5) Озерный – Мұқағали Мақатаев көшесі;

6) Садовый – Хиуаз Доспанова көшесі;

7) Цемент – Әлкей Марғұлан көшесі;

8) Коммунальниктер – Әміре Қашаубаев көшесі;

9) Советский (тұйық көшесі) – Өзбекәлі Жәнібеков көшесі;

10) Новый ауылдық округіндегі Ленин көшесін – Баубек Бұлқышев көшесі, Больничный көшесін – Хамит Ерғалиев көшесі деп қайта атау туралы ұсыныс мақұлдансын.

1. Ақтөбе қаласы әкімі аппаратының басшысы– Қ.Райымқұловқа:

Аталған мәселені Ақтөбе қалалық мәслихаты сессиясына ұсынсын және Ақтөбе қалалық мәслихаты мен Ақтөбе қаласы әкімдігінің бірлескен шешімін қорытынды алу үшін Республикалық ономастика комиссиясына ұсынылсын.

Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы                              С.Шынтасова