2017 жылғы 18 қаңтар

Жергілікті уақытпен сағат 15.00.

КҮН ТӘРТІБІ:

ТӨРАҒАЛЫҚ ЕТУШІ:

Шынтасова Сұлупан Панақызы – Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы.

ҚАТЫСУШЫЛАР:

Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы – С.П.Шынтасова., Ақтөбе қаласы әкімінің орынбасары – Л.А.Оразбаева., Ақтөбе қаласы мәслихат аппаратының басшысы – Д.К.Мамбеталин., Ақтөбе қалалық мәслихат депутаттары., «Ақтөбе қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» ММ басшысы – Е.Кенжалы, Ақтөбе қаласының Қоғамдық кеңес мүшелері, №60 орта мектеп директоры - А.А.Тажимишев, ПИК өкілдері, қала тұрғындары.

ТЫҢДАЛДЫ:

Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы – С.П.Шынтасова

СӨЗ СӨЙЛЕГЕНДЕР:

Мурзахметова Ғалия – Ақтөбе қаласының тұрғыны, Танетов Қуатжан Жармұханбетұлы – Ақтөбе қалалық Қоғамдық кеңес мүшесі, Оразбаева Ляззат Аманжолқызы – Ақтөбе қаласы әкімінің орынбасары.

Ақтөбе қаласындағы «Қарғалы» тұрғын үй алабын «Есет   батыр» шағын ауданы» атауымен қайта атау туралы сұрағы бойынша пікірлерді санау үшін дауысқа салынды:

«Жақтады» - 143

«Қарсы»- 0

«Қалыс қалған жоқ» - 0

Қоғамдық тыңдауға қатысып отырған азаматтардың дауыс беру қорытындысы бойынша Ақтөбе қаласындағы «Қарғалы» тұрғын үй алабын «Есет   батыр» шағын ауданы» атауымен қайта атау мақұлданды.

Ақтөбе қалалық мәслихатының тұрақты комиссиясы ҚАУЛЫ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Ақтөбе қаласындағы «Қарғалы» тұрғын үй алабын «Есет батыр» шағын ауданы» атауымен қайта атау туралы ұсыныс мақұлдансын.
  2. Ақтөбе қаласы әкімінің орынбасары – Л.А.Оразбаеваға:

Аталған мәселені Ақтөбе қалалық мәслихаты сессиясына ұсынсын және Ақтөбе қалалық мәслихаты мен Ақтөбе қаласы әкімдігінің бірлескен шешімін қорытынды алу үшін Республикалық ономастика комиссиясына ұсынылсын.

Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы

С.Шынтасова