Конкурс өткізілетіндігі туралы хабарландыру

«Ақтөбе қаласының білім бөлімі» ММ-нің басшысы атынан Л.А.Уразбаева мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын төмендегідей аудандар бойынша орналастырады:

1.8 мөлтек ауданы;

2.Орталық базар маңы ауданы;

3. «Рауан» тұрғын кешені;

«Ақтөбе қаласының білім бөлімі» ММ-нің басшысы атынан Л.А.Уразбаева мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастырады.

Конкурсқа Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 17 мамырдағы № 499 қаулысымен бекітілген Мектепке дейінгі ұйым қызметінің үлгі қағидаларымен бекітілген мектепке дейінгі ұйымдар қызметінің нормалары мен қағидаларына сәйкес жеке мектепке дейінгі ұйымдар қатысуға жіберіледі.

Қатысуға өтініш берген жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдар конкурсқа қатысуға жіберіледі. Өтініш нысаны ерікті.

«Ақтөбе қаласының білім бөлімі» ММ-нің басшысы атынан Л.А.Уразбаева мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын Батыс-2, Жилгородок, 8-ші мөлтек аудандарында және Ақжар, Сазда ауылдарында орналастырады.

Конкурсқа қатысу үшін жекеменшік мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары қалалық білім бөліміне мынадай құжаттар ұсынады:

«Ақтөбе қаласының білім бөлімі» ММ-інің басшысының м.а. атынан И.В.Исаева мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастырады.

«Ақтөбе қаласының білім бөлімі» ММ-інің басшысы атынан Л.А.Уразбаева мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастырады.

Қатысуға өтініш берген жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдар конкурсқа қатысуға жіберіледі. Өтініш нысаны ерікті.

«Ақтөбе қаласының білім бөлімі» ММ-інің басшысы атынан Л.А. Уразбаевамектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастырады.

«Ақтөбе қаласының білім бөлімі» ММ-інің басшысының міндетін атқарушы атынан Р.Н. Тастанбаевамектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастырады.

1. комиссия төрағасының атына ерікті нысандағы өтініш;

2) бизнес сәйкестендіру нөмірі тағайындалған заңды тұлғаның мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтамасының, жарғының, жеке кәсіпкердің мемлекеттік тіркеу туралы куәлігінің, банктен қарызының жоқтығы туралы анықтаманың, салық органдарынан қарызының жоқтығы туралы анықтаманың көшірмесі;

3) мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары үшін қолданылатын жылжымайтын мүлікке құқықты орнатушы құжаттардың көшірмесі (жекеменшік немесе жалға алу);

4) медициналық кабинетке лицензияның немесе тіркелген жерін ескере отырып емханамен қызметтің көрсетілуіне жасалєан шарттың болуының көшірмесі;
      5) білім беру органдарының жолдамасымен мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша балаларды қабылдау және Қазақстан Республикасы                2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңына сәйкес бекітілген ата-аналар төлемінің тарифінен аспайтын мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша баланы күтіп-бағуға ата-аналар төлемінің мөлшерін белгілеу туралы жеткізушінің міндеттемесі. Жеткізуші міндеттемесінің нысаны ерікті.

Растайтын құжаттар:

1) көрсетілетін қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1684 қаулысымен бекітілген «Балалар мен жасөспірімдерді тәрбиелеу және білім беру объектілеріне санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық ережелерінің (бұдан әрі – санитарлық ережелер) талаптарына сәйкестігі;

2) санитарлық ережелер бойынша материалдармен және құралдармен жабдықтаудың қажетті деңгейіне сәйкестігі;

3) тәрбие мен оқыту бағдарламаларының Стандарт талаптарына сәйкестігі.

Мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру үшін конкурсқа қатысуға ниет білдірген барлық қатысушылар құжаттар жиналған пакетті 2014 жылғы 30 шілде күні сағат 18:00-ге дейін Алытнсарин көшесі 2 үй мекен жайында орналасқан «Ақтөбе қаласының білім бөлімі» ММ-нің 61 кабинетіне тапсыруы тиіс. Жолданған пакеттерді ашу рәсімі 2014 жылғы 31 шілде күні сағат 10:00-де «Ақөбе қаласының білім бөлімі» ММ-нің бұйрығымен құрылған конкурстық комиссияменен өткізіледі.

Мектепке дейінігі тәрбие мен білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша қорытынды шешім www. akimataktobe.kz Ақтөбе қаласы әкімдігінің интернет ресурсында орналастырылады.

Ақтөбе қаласы білім бөлімі басшысының м.а.                                                   Р.Тастанбаева

Ақтөбе қаласы білім бөлімінің

2013 жылғы « 25 » қазан

№ 886  бұйрығымен

«Бекітілді»

«Ақтөбе қаласының білім бөлімі» ММ-інің басшысы атынан Л.А. Уразбаева мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастырады.

1)    комиссия төрағасының атына ерікті нысандағы өтініш;

5) білім беру органдарының жолдамасымен мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша балаларды қабылдау және Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңына сәйкес бекітілген ата-аналар төлемінің тарифінен аспайтын мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша баланы күтіп-бағуға ата-аналар төлемінің мөлшерін белгілеу туралы жеткізушінің міндеттемесі. Жеткізуші міндеттемесінің нысаны ерікті.

Растайтын құжаттар:

3) тәрбие мен оқыту бағдарламаларының Стандарт талаптарына сәйкестігі.

Мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру үшін конкурсқа қатысуға ниет білдірген барлық қатысушылар құжаттар жиналған пакетті 2013 жылғы 31 қазан күні сағат 18:00-ге дейін Алытнсарин көшесі 2 үй мекен жайында орналасқан «Ақтөбе қаласының білім бөлімі» ММ-нің 61 кабинетіне тапсыруы тиіс. Жолданған пакеттерді ашу рәсімі 2013 жылғы 1 қараша күні сағат 10:00-де «Ақөбе қаласының білім бөлімі» ММ-нің бұйрығымен құрылған конкурстық комиссияменен өткізіледі.

Мектепке дейінігі тәрбие мен білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша қорытынды шешім «Ақтөбе қаласының білім бөлімі»  ММ-нің интернет ресурсында және www. akimataktobe.kz Ақтөбе қаласы әкімдігінің сайтында орналастырылады.

Ақтөбе қаласының

білім бөлімі басшысы                                                                          Л.Уразбаева