Мемлекеттік мекеменің толық атауы

«АҚТӨБЕ ҚАЛАЛЫҚ АУЫЛ ШАРУАШЫЛЫҒЫ БӨЛІМІ»

Орналасқан жері

Ақтөбе қаласы, Алтынсарин  к-сі, 3, каб. 11.

Бөлім телефондары

8-7132-21-55-16 сенім телефоны

Азаматтарды және заңды тұлғалар өкілдерін қабылдау уақыты

Сейсенбі, бейсенбі

Бөлім бастығы

Бимұратов Панабек Қырымкрейұлы

Бөлім бастығының орынбасары:

Тоқболатов Мурат Турарұлы

Бимұратов Панабек Қырымкрейұлы 1961 жылы туған. Білімі жоғары, Алматы зоомалдәрігерлік институтын зооинженер біліктілігі бойынша аяқтаған.
«Пригородный» совхозының зоотехнигі, Қобда ауданының «Серп и Молот» совхозының бас зоотехнигі, Ақтөбе мемлекеттік ауыл шаруашылық тәжірибелік станциясының аға зоотехнигі, өндірістік кешенінің басшысы, «Аралбай и К» толық серіктестігінің директоры, Есет батыр атындағы Ақтөбе облыстық әскерилендірілген мектеп-интернатының ат спорты кешенінің меңгерушісі, «Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы» ММ жетекші маманы, бас маманы, бөлім басшысы қызметтерін атқарды.

Осы қызметке тағайындалғанға дейін «Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі» ММ басшысының орынбасары қызметін атқарды.