АҚПАРАТТЫ ХАБАРЛАМА

Ақтөбе қаласы ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі ҚР Үкіметінің        2013 жылғы 25 қаңтардағы № 35 және № 36 Қаулыларына сәйкес Республикалық бюджеттен мал шаруашылығын қолдауға берілетін субсидияларды алу мақсатында Ақтөбе қаласына қатысты ауыл шаруашылығы тауар өндірушілерінен өтінімдер алына бастағанын хабарлайды.

Анықтама телефоны: +7/7132/ 219-677

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ҮКІМЕТІНІҢ ҚАУЛЫСЫ №625

2012 жылғы 16 мамыр, Астана, Үкімет Үйі

Қазақстан Республикасының «Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы» 2005 жылғы 8 шiлдедегi және «2012 – 2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2011 жылғы 24 қарашадағы заңдарына сәйкес отандық ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерде мал шаруашылығы өнiмдерiнiң өнiмдiлiгiн және сапасын арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қоса берiлiп отырған Облыстық бюджеттердiң мал шаруашылығы өнiмдерiнiң өнiмдiлiгiн және сапасын арттыруды субсидиялауға 2012 жылғы республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидалары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.

Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi
К.МӘСIМОВ.

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2012 жылғы 16 мамырдағы №625 қаулысымен бекiтiлген