«АҚТӨБЕ ҚАЛАСЫНЫҢ ТҰРҒЫН ҮЙ ИНСПЕКЦИЯСЫ БӨЛІМІ»
мемлекеттік мекеме

Мекен-жайы: Ахтанов көшесі, 50. Тел. 21-13-14.
Бөлім басшысының аты-жөні: Ермашев Хайдар Шалабаевич

Заңды және жеке тұлғаларды қабылдау кестесі
Ермашев Хайдар Шалабаевич - Бөлім басшысы
- сәрсенбі күні, сағат 15.00-18.00 дейін.
Ескерту: Қабылдау күні жазба бойынша жүргізіледі мекен-жайы: Ахтанов көшесі, 50.

ЕРМАШЕВ Хайдар Шалабаевич 1986 жылы Ақтөбе облысында дүниеге келген. Білімі жоғары.
1)М.Тынышпаев атындағы қазақ көлік және коммуникациялар академиясын радиотехника, электроника және телекоммуникациялар бакалаврі бойынша;
2)Қазақ-Орыс халықаралық университетін юриспруденция біліктілігі бойынша тәмамдаған.
«Алует РК» ЖШС электромонтажник, «Фирма Крас» инженер болып жұмыс істеді.
2013-2014жылдары Хромтау ауданы Ақжар селолық округі әкімі аппаратының бас маманы, 2014-2015жылдары Хромтау ауданы әкімі аппаратының бас маманы, 2015-2016жылдары Хромтау ауданы әкімі аппаратының басшысы, 2016жылы Ақтөбе қаласы әкімі аппаратының бас маманы болып қызмет етті.
Осы қызметке тағайындалғанға дейін Ақтөбе қаласы әкімінің көмекшісі болып қызмет жасады.