«АҚТӨБЕ ҚАЛАСЫНЫҢ ТҰРҒЫН ҮЙ ИНСПЕКЦИЯСЫ БӨЛІМІ»
мемлекеттік мекеме

Мекен-жайы: Ахтанов көшесі, 50. Тел. 21-13-14.
Бөлім басшысының аты-жөні: Шегебаев Таңат Шалұлы

Заңды және жеке тұлғаларды қабылдау кестесі
Шегебаев Таңат Шалұлы - Бөлім басшысы
- сәрсенбі күні, сағат 15.00-18.00 дейін.
Ескерту: Қабылдау күні жазба бойынша жүргізіледі мекен-жайы: Ахтанов көшесі, 50.

Шегебаев Таңат Шалұлы 1979 жылы Алматы облысы, Ақсу ауданында дүниеге келген. 2005 жылы Астана қаласының С.Сейфуллин атындағы Қазақ мемлекеттік агро-техникалық Университетін «Сәулетші» мамандығы бойынша тәмамдады. 2012 жылы Ақтөбе қаласындағы «Қазақ-Орыс халықаралық университетінің» «Юриспруденция» факультетін сырттай оқу бөлімін бітірді.
2025-2009 жылдар аралығында «ЖаңаСәулет+» ЖШС-і және «ҒЗҚЖ «КазАрхСтрой» ЖШС-де сәулетші болып қызмет атқарды. Сондан кейін «Астана қаласының бас жоспары» ҒЗЖИ-ның жобалау құжаттарын тексеру шеберханасында маман, бас маман ретінде жұмыс атқарды.
2009-2013 жылдар аралығында «Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы жанындағы материалдық-техникалық қамсыздандыру басқармасы» ММ-сі құрылыс бөлімінің сарапшысы, бас сарапшысы және бөлім басшысы болып қызмет атқарған.
2013 жылдан бастап «Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының әкімшілік ғимараты» ЖШС-інде жобалау-сметалық бөлімнің басшысы болып жұмыс істеді.
Осы лауазымға тағайындалғанға дейін, 2016 жылдың қаңтар мен тамыз айлары аралығында Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Соттардың инфрақұрылымын қамтамасыз ету және дамыту бөлімінің бас консультанты қызметін атқарған.