Мемлекеттік мекеменің толық атауы
«АҚТӨБЕ ҚАЛАСЫНЫҢ ТҰРҒЫН ҮЙ - КОММУНАЛДЫҚ ШАРУАШЫЛЫҚ БӨЛІМІ»

Орналасқан жері
Ақтөбе қаласы, Тургенев көшесі, 98/5.

Бөлім телефондары
8(7132) 56-04-74 сенім және қабылдау бөлмесінің телефоны
8-7132-90-85-81 басшының телефоны
8-7132-56-04-74 факс, канцелярия телефоны
Бөлім басшысының міндетін атқарушы
Бақыткелді Жомарт Бақыткелдіұлы

Қабылдау күні: бейсенбі сағат 15-00-ден 18-00 дейін Тургенев к-сі, 98/5 мекен - жайында

Атқаратын міндеті мен өкілеттілігі:
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты жүзеге асырады. Қала аумағы бойынша мердігер мекемелермен абаттандыру, көгалдандыру, жарықтандыру, санитарлық тазалау жұмыстарын жүргізеді.

Заңды негіздемелер:
Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 5500 қаулысы, бөлім ережесі.

Бақыткелді Жомарт Бақыткелдіұлы, 1987 жылы Ақтөбе облысында дүниеге келген, отбасылы, бір баланың әкесі, ұлты қазақ, білімі жоғары, Алматы экономика және статистика академиясын тәмамдаған
Жұмыс өтілі:
- Қазақстан Республикасы Қостанай облысы 6697 әскери бөлімі (қатардағы жауынгер).
- «Ақтөбе қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ инспектор.
- «Ақтөбе қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ санитарлық тазалау бөлімінің бас маманы.
- «Ақтөбе қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ санитарлық тазалау секторының меңгерушісі.
- «Ақтөбе қаласының тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық бөлімі» ММ басшысының орынбасары.