Мемлекеттік мекеменің толық атауы
«Ақтөбе қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ

Орналасқанжері
Ақтөбе қаласы, Тургенева көшесі, 98/5
Бөлім телефондары
8(7132) 54-85-07 сенім телефоны
8-7132-53-04-51

Бөлім басшысы
Төреғали Руслан Жасқайратұлы
тел.: 53-04-51
Қабылдау күні: жұма сағат 16-00-ден 17-00 дейін Маресьева 4 А мекенжайында

Жолаушылар көлігі секторы
Жолаушылар көлігінің, қаланың маршрут желісінің жұмысын, тасымалдаушылармен жол қозғалысы қәуіпсіздігі жағдайын тексерту.Қоғамдық жолаушылар тасымалын, такси жұмыстарын ұйымдастыру.

Автомобиль жолдары секторы
Автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету (жолдарды жөндеу бойынша жоспар құру, ағымдағы, орташа, күрделі, қайта жаңғырту,құрылыс).Жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету (бағдаршам обьектілерін, жол белгілерін, күтіп-ұстауды бақылау және жүзеге асыру.Жол белгілерін салу, жол полициясы қызметкерлерімен бірлесіп жол қауіпсіздігін қамтамасыз ету және т.б.)

Атқаратын міндеті мен өкілеттілігі:
Жолаушылар көлігінің, каланың маршрут желісінің жұмысын, автомобиль жолдарының қызмет етуін бақылауды жүзеге асыру, автомовиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету (жолдарды жөндеу бойынша жоспар құру – ағымдық, орташа, күрделі қайта жаңғырту, құрылыс) жол қауіпсіздігін қамтамасыз ету.

Заңды негіздемелер:
Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 20 желтоқсанындағы №5499 қаулысы.

Төреғали Руслан Жасқайратұлы

Төреғали Руслан Жасқайратұлы – 1986 жылы 10 қыркүйекте   туылған, қазақ, білімі жоғары. 2008 жылы Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе мемлекеттік университетін мемлекеттік және жергілікті   басқару мамандығын оқып бітірген.Еңбек жолы 2008 жылы «Ақтөбе қалалық тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары» ММ басталды.Осы кезге дейін жетекші маман, бас маман, сектор меңгерушісі, бөлім басшысының орынбасары қызметтерін атқарды. 2017 жылдың 5 қаңтарынан бастап «Ақтөбе қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің басшысы қызметін атқарады.

Қабылдау күні:жұма күні сағат: 16-00-17-00 Мекен-жайы: Ақтөбе қаласы, Маресьева 4«А».